Корпорація "ВАТРА" продовжує реалізацію своєї стратегічної програми співпраці з потужними навчальними та науковими інституціями України. Так, в рамках такої стратегії, в листопаді 2019 року, наші спеціалісти - менеджер у співпраці з проектними організаціями, кандидат технічних наук Осадца Ярослав та заступник директора служби збуту Сіропол Сергій відвідали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.
Ініціатива зустрічі належить доценту кафедри електроенергетики, електротехніки і електромеханіки Інституту архітектури, будівництва  та енергетики Соломчаку О.В., а завідувач кафедри, професор Костишин В.С. та перший проректор, професор Мандрик О.М. посприяли становленню нашої ділової співпраці.

На базі кафедри ЕЕМ, проведено семінар-презентацію нашого підприємства та світлотехнічної продукції. На зустрічі були присутні викладачі та студенти кафедри ЕЕМ, запрошені представники проектних організацій Івано-Франківська, екс-директор КП «Івано-Франківськміськсвітло», а нині секретар Івано-Франківської міськради Синишин В.І.

Зокрема, учасники зустрічі доповнили свої знання інформацією про історію виробництва світлотехнічної продукції в Україні, а також щодо сучасних тенденцій в галузі освітлення. Ми представили взірці сучасних енергоефективних світлодіодних світильників, в т.ч. світлодіодних вибухозахищених світильників, які так потрібні нафтогазовій галузі України. Розмова була насиченою та цікавою. Було багато запитань та відповідей, адже це так важливо щоб наші майбутні спеціалісти в галузі добутку та переробки нафти і газу знали як правильно організувати на своїх робочих дільницях якісне, комфортне та енергоекономне освітлення.Наші скромні подарунки кафедрі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, а це взірці вибухозахищених світлодіодних світильників, відтепер будуть наочно використовуватись під час викладання дисципліни «Електроосвітлювальні установки» для студентів ІФНТУНГ, слухачів курсів підвищення кваліфікації, в курсовому й дипломному проектуванні. А це значно підвищить саме практичні знання будови і принципів роботи такого важливого, складного і ефективного світлотехнічного обладнання.
* при створенні цієї новини використано матеріали веб-сайту ІФНТУНГ

Контакти

Багатоканальний тел.:
+380 (352) 47-05-00 * (внутрішній телефон абонента)


Дирекція
тел.: +380 (352) 52-31-37
факс: +380 (352) 52-54-49

Продажі
тел.: +380 (352) 47-05-00 * 1008
vatra.market@gmail.com

Карта