ЗВЕРНЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА
ДО КОЛЕКТИВУ «ВАТРИ»
З НАГОДИ ШІСТДЕСЯТИРІЧНОГО ЮВІЛЕЮ.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 60-річного ювілею «ВАТРИ». За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень, зростання та примноження наших здобутків… За роки, що минули, напрацьовано великий досвід, створено висококваліфікований колектив фахівців. «ВАТРА» стала яскравим прикладом плідної і наполегливої праці, помноженої на високий професіоналізм. Це були роки нашого спільного становлення і зростання.

Глибоко вдячний нашим старшим наставникам, які у важкі часи привносили дух і світло у наше майбуття. Ви – обереги рідної «ВАТРИ», її традицій. Ви завжди збільшували потужний діловий потенціал нашого талановитого колективу, допомагаючи сягнути всіх вершин, про які завжди мріяли і до яких прагнули. Ми високо цінуємо вас, дорогі наші ветерани! Адже ви примножували славу «ВАТРИ» жертовною світлою працею, розвивали підприємство. Щиро дякую вам за плідну роботу упродовж багатьох років.

Висловлюю глибоку повагу і шану всьому колективу «ВАТРИ». Вам випала нелегка, та водночас почесна місія – завжди бути першопрохідцями. Завдяки Вашій невтомній праці, наш колектив пройшов великий і славний шлях, переживши кардинальні зміни суспільно-політичного й економічного ладу, безліч реорганізацій. І на цьому шляху не зрадив своєму призначенню зберегти завод та отримав нові імпульси в сучасних умовах незалежної України.

Завдяки вам наше підприємство завжди було осередком національної самосвідомості і флагманом української економіки. Я пишаюся тим, що Бог дарував мені можливість працювати в такому колективі. Нехай і надалі ваша праця, досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал приносять користь рідному краю і державі загалом. Нехай завжди зігріває вас тепло людської подяки за добрі справи в ім’я українського народу.

У нас чудова молодь, яка активно включається в роботу і завойовує повагу в колективі. Вона чітко виконує поставлені завдання і швидко вчиться. В неї цікаві пропозиції щодо вдосконалення виробництва. Тому віримо в її потенціал, бо саме з нею «ВАТРА» піде у майбутнє.
За останні роки було докладено багато зусиль для того, щоб закріпити за собою провідні позиції на нових ринках. І ці зусилля мають успіх. За це сердечна подяка всім співробітникам корпорації. Ця річниця – особлива вже з огляду на те, що нашій компанії, завдяки вам, вдалося освоїти новітні світлодіодні системи з великим терміном експлуатації, широкою сферою застосування і високим класом економії електроенергії.

Тож, нехай у нашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера. Зичу всім колегам довголіття, процвітання, творчих злетів, достатку вашим родинам, подальшої наснаги для здійснення всіх далекосяжних планів. Хай надалі Вашими супутниками будуть успіх і добро! Благополуччя Вам, шановні друзі, найкращих перспектив на кожен подальший день! Хай її Величність Удача завжди буде разом з вами в усіх починаннях, відкриваючи обрії нових можливостей і досягнень.

Упевнений, що ви обов’язково збережете добрі традиції, які склалися, для майбутніх поколінь. Вірю, що мине 10...20...50... років, а «ВАТРА» залишатиметься лідером світлотехнічної промисловості не лише в Україні, а й у світі. Вірю, що ваш професіоналізм принесе свої плоди, що ми здолаємо всі перешкоди і зробимо нашу «ВАТРУ» багатою і потужною компанією.

Сердечно бажаю вам оптимізму, здійснення усіх намірів і сподівань в ім’я розквіту України, на благо нашої рідної «ВАТРИ». Від усього серця зичу, аби Господь завжди оберігав і підтримував вас у всіх справах, щедро дарував міцне здоров'я, творчу наснагу, радість, усе необхідне для справжнього щастя Вам, Вашим рідним і близьким.

Нехай же чисті джерела рідної української землі причащають вас щедрою любов’ю, вірою, надією та доброю силою для досягнення нових життєвих і творчих доріг. А ще, неусипної Божої опіки над вами та нашою рідною «ВАТРОЮ» і многая-многая літа!
З повагою
Василь Щиренко,
генеральний директор.

 
відеосюжет присвячений ювілею ВАТРИ

Контакти

Багатоканальний тел.:
+380 (352) 47-05-00 * (внутрішній телефон абонента)


Дирекція
тел.: +380 (352) 52-31-37
факс: +380 (352) 52-54-49

Продажі
тел.: +380 (352) 47-05-00 * 1008
vatra.market@gmail.com

Карта