26 січня завершився Дев'ятий всеукраїнський конкурс ІТ-директорів BEST CIO 2016 (CIO англ. Chief Information Officer - Директор із інформаційних технологій), що проводиться виданням «Комп'ютерний Огляд».

Згідно з рішенням журі конкурсу http://ko.com.ua/best-cio/jury/  BEST CIO 2016 в трійку фіналістів проекту в категорії МАШИНО- І ПРИЛАДОБУДУВАННЯ увійшов Михайло Куцан, ІТ-директор Корпорації "Ватра". Слід зауважити, що за 9 років проведення конкурсу у фінал вперше вийшов ІТ-директор підприємства Тернопільської області.

Проект BEST CIO (http://ko.com.ua/best-cio) проводиться, починаючи з 2008 р., виданням «Комп'ютерний Огляд». Партнерами BEST CIO цього року виступили такі світові гранди, як HP, IBM, CheckPoint, NetApp. Проект також підтримали українські підприємства Avalis, De Novo і «Укртелеком».

        

Урочиста церемонія нагородження переможців BEST CIO 2016 відбулася 26 січня в Києві. Фіналістів привітав заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

У рамках проекту BEST CIO 2016 переможці конкурсу визначалися в два етапи. Перший здійснював оцінку кваліфікації ІТ-директорів, зрілості IT-інфраструктури підприємства, на якому працюють CIO, ефективності використовуваних апаратно-програмних рішень і досконалості системи управління IT. Для цього вибір фіналістів здійснювався за методикою, розробленою на основі всесвітньо визнаних моделей Gartner (провідна дослідницька і консалтингова компанія, що спеціалізується на ринках інформаційних технологій) і MIT (Массачусетський технологічний інститут).

На другому етапі відбувалася безпосередня оцінка персонального вкладу керівника IT-напрямку. До журі BEST CIO 2016 увійшли топ-менеджери компаній-партнерів, переможці конкурсу минулих років, а також ряд експертів вітчизняного IT-ринку.

«Мета проекту BEST CIO - виявити самих гідних і найбільш помітних ІТ-директорів українських підприємств. Одне з основних завдань нашого конкурсу полягає в тому, щоб наочно продемонструвати значущість ІТ-директора, як ініціатора підвищення ефективності бізнесу за рахунок використання усього потенціалу сучасних інформаційних технологій», відмітив у своєму виступі на відкритті урочистої церемонії нагородження переможців Михайло Лаптєв, голова журі BEST CIO 2016 і головний редактор видання «Комп'ютерний Огляд».

Контакти

Багатоканальний тел.:
+380 (352) 47-05-00 * (внутрішній телефон абонента)


Дирекція
тел.: +380 (352) 52-31-37
факс: +380 (352) 52-54-49

Продажі
тел.: +380 (352) 47-05-00 * 1008
vatra.market@gmail.com

Карта