Раді ознайомити з деякими
виконаними проектами


Національний Палац «Україна», м.Київ


Адміністрація Президента України,
м.Київ


Залізничний вокзал, м.Одеса


Палац культури «СумиХімПром», м.Суми


Ресторан готелю «Київ», м.Київ


Інститут внутрішніх справ, м.Харків

В Корпорації ВАТРА створений спеціальний підрозділ висококваліфікованих інженерів і спеціалістів, які виконують роботи від дизайну та проекту освітлення до виготовлення ексклюзивних систем освітлення з доставкою і монтажем.

Ми на ринку з 1996р. та наша географія - це вся Україна. Ексклюзивні VIP-класу світильники з чудовими кришталевими елементами та позолоченою арматурою, будь-якого розміру і стилю, завжди прикрасять вашу оселю, офіс чи адміністративне приміщення. Красива люстра - це вагомий елемент інтер'єру. Тільки ми зможемо задовольнити Ваше бажання і казкову мрію!

Творінням рук наших майстрів милуються в столичному Палаці «Україна», в Харківській і Одеській юридичній академії, в Адміністрації Президента, в Будинку Уряду, в Посольстві України в Білорусі (м.Мінськ), в Посольстві Туркменістану в Україні (м.Київ), в Палацах культури м.Кривого-Рогу, м.Запоріжжі, м.Сумах, м.Сєверодонецьку та багатьох інших, в Запорізькій Синагозі та інших культових спорудах. Найвища люстра, висотою 26м., прикрашає будівлю банку «Україна» в м.Києві, найважча - 1,8т. столичний Палац «Україна», найбільша в плані 5,5 х 5,5м. в Інституті прокуратури Харківської юридичної академії.

Великий сегмент в нашій роботі займає проектування і виготовлення приладів для освітлення культових споруд, це ПАНІКАДИЛА, ХОРОСИ, БРА та ін. вироби сакрального мистецтва за побажанням замовника.

Також проводимо реконструкцію і реставрацію старих (існуючих) люстр з заміною електропроводів, покриття і розсіювачів не порушуючи художньої цінності виробу.

ЗАВАНТАЖТЕ
Буклет - люстри, бра і настільні лампи
 

Контакти

Багатоканальний тел.:
+380 (352) 47-05-00 * (внутрішній телефон абонента)


Дирекція
тел.: +380 (352) 52-31-37
факс: +380 (352) 52-54-49

Продажі
тел.: +380 (352) 47-05-00 * 1008
vatra.market@gmail.com

Карта