ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА» набув асоційоване членство в Національній Асоціації Дорожників України!

НАДУ це незалежне громадське професійне об'єднання учасників ринку будівництва, ремонту, експлуатації доріг та суміжних галузей, що на добровільних засадах об'єднує компанії, які безпосередньо займаються дорожніми роботами.
Наразі Корпорація ВАТРА є найбільшим виробником та постачальником світлотехніки та освітлювальних приладів, зокрема прожекторів та енергоефективних світильників, на пострадянському просторі. Понад 60% своєї продукції підприємство поставляє на експорт. А система управління якістю на виробництві сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

Освітлювальні прилади ВАТРА вже давно зарекомендували себе на автодорогах, об'єктах транспортної інфраструктури, нафтогазових підприємствах, металургійних комбінатах, хімічних заводах, текстильних і харчових фабриках тощо. У доробку компанії створення прожекторної техніки для спортивних об'єктів XXII Олімпійських ігор, освітлювальних приладів для Палацу культури «Україна», Національної опери України, сесійної зали Верховної Ради України, об'єктів космодрому «Байконур» (Казахстан).

Зокрема, світильники Корпорації ВАТРА освітлюють нову автотрасу Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя та інші значимі автомагістралі нашої країни, а також освітлюють вулиці та автодороги практично у всіх містах та населенних пунктах України.

Контакти

Багатоканальний тел.:
+380 (352) 47-05-00 * (внутрішній телефон абонента)


Дирекція
тел.: +380 (352) 52-31-37
факс: +380 (352) 52-54-49

Продажі
тел.: +380 (352) 47-05-00 * 1008
vatra.market@gmail.com

Карта